הדברת חולדות

הדברת חולדות – למען הבריאות שלכם

הדברת חולדות אינה זקוקה להסברים או פירוט נוסף. כל מי שיראה חולדה באזורadbara10h מגוריו יפנה מיד למדביר כדי להיפטר מהבעיה במהירות אפשרית. החולדות אינן תמימות כפי שניתן להסיק מהזנב והשפם הרוטטים. גודלה של חולדה יכול להגיע עד לעשרים סנטימטרים ומשקלה עד מאתיים וחמישים גרם. נתונים אלו מפתיעים בגודלם מאחר ומדובר במכרסם, וגודל רובם לא עולה על כמה סנטימטרים בודדים. החולדה לא רק גדולה, אלא גם מזיקה ביותר. היא אוכלת תוצרת חקלאית, תוקפת חסרי ישע ואף מעבירה מחלות לכל מי שנמצא בסביבתה. אין פלא אם כן, שהזמנה של הדברת חולדות היא הצעד הראשון אותו עושה מי שמאתר חולדה אצלו בבית. כיצד יכולים להיפטר מהן? קבלו את כל השיטות לביצוע הדברת חולדות בקלות וביעילות.

הדברת חולדות – המדריך השלם

מלכודות

השיטה הקלאסית לביצוע הדברת חולדות היא באמצעות פיזור מלכודות ברחבי הבית. החולדות המסתובבות באזור אינן חושדות בדבר ומתקרבות אל הפיתיון המונח במלכודת. לאחר שהחולדה מספיק קרובה נסגרת עליה המלכודת וכעת אין לה אפשרות להימלט. שיטה זו לא אמורה להרוג את החולדה, אלא לתפוס אותה וכך ניתן יהיה לשחרר אותה הרחק מביתכם ולפתור עבורכם את הבעיה. החולדות יתפסו במלכודת פעם אחת, אך אם יש יותר מחולדה אחת היא לא תיתפס באותה מלכודת מאחר ולחולדות יש חושים מחודדים במיוחד ויכולות הבנה יוצאות דופן של השטח בו הן נמצאות.

פיתיונות מורעלים

הדברת חולדות באמצעות רעלים נפוצות בעיקר באזורים פתוחים ופחות בבתים ובדירות. בשיטה זו מפזרים פיתיונות לחולדות בדמות חתיכות בשר קטנות ומורעלות. כל חולדה שתאכל מהפיתיון אמורה להמשיך בחייה כרגיל והרעל יכנס לפעולה רק לאחר כמה ימים. כך החולדות אינן מבינות מה פגע בהן וממשיכות לאכול מהפיתיונות עד שכולן נעלמות מהאזור.

הדברה אלקטרונית

זוהי השיטה הירוקה ביותר של הדברת חולדות. בשיטה זו מתקינים מכשירים אלקטרוניים הפולטים גלי קול מיוחדים אותם שומעות רק החולדות. הן אינן עומדות ברעש הבלתי נסבל מבחינתן וברוחות הרחק מביתכם. כך תקבלו בית נקי מחולדות וללא צורך בהרעלות ושימוש בחומרים כימיים שונים