הדברת עכברים

הדברת עכברים – הקץ לציוצים

הדברת עכברים תוכל לפטור אתכם מהציוץ המאיים שממנו מפחדים רוב בני עכברים. תוצאה של הזנחת מערכת הביוב? האדם. הציוץ הקטן הזה, שבדרך כלל נשמע קצת יותר מלחישה הוא הקול אותו משמיעים עכברים כדי לתקשר זה עם זה. ברגע שאתם שומעים את הציוץ – אתם צריכים להבין שיש לכם עסק עם עכבר. העכברים אמנם אינם מכרסמים גדולים כמו חולדות, אך הם לא פחות מזיקים מהן. העכברים יכולים להעביר מחלות לבני אדם ולכרסם מזון ורהיטים שונים בבית. אם תרצו להימנע משוטטות חופשית של עכברים ברחבי הבית בצעו הדברת עכברים ולא תתחרטו לרגע. מעוניינים לשמוע על השיטות השונות שיש לעולם ההדברה להציע לכם? המשיכו ולא תרצו לעצור לרגע.

הדברת עכברים – כל המידע שתצטרכו

מלכודות

השיטה המוכרת ביותר לביצוע הדברת עכברים היא הטמנת מלכודות. את ההדברה הזו ניתן לעשות באמצעים ביתיים או מקצועיים, תלוי בחומרת הבעיה וברצון שלכם להתמודד איתה. בשלב הראשון אתם או המדביר תפזרו מלכודות ברחבי הבית. לאחר כמה ימים של מארבים ואזעקות שווא תגיעו למלכודת ותגלו את העכבר תפוס בתוכה. בשלב זה תוכלו לשחרר אותו לחופשי הרחק מביתכם או למסור אותו לילדי השכנים, הבחירה נתונה בידיכם.

פיזור פיתיונות

הדברת עכברים באמצעות פיזור פיתיונות היא שיטה הנהוגה עוד מימי הביניים. כל שעליכם לעשות הוא לקחת מזון אהוב על עכברים כגון בשר או גבינה ולהכניס לתוכו רעל אותו תקנו. את הפיתיונות צריך לפזר במקומות אסטרטגיים כמו חורים, סדקים או מתחת לרהיטים כבדים. לאחר מספר ימים תגלו תוצאות בדמות עכבר המוטל ללא רוח חיים ברחבי הבית. החיסרון של השיטה עלול להיות במקרה ובו העכבר מת במקום מסתור ומצאו אותו רק לאחר שהריח ממנו יתחיל להתפשט.

הדברה אלקטרונית

הדברת עכברים באמצעים אלקטרוניים נחשבת לרעיון חדיש ומודרני. בשיטה זו מגיע המדביר אותו החלטתם להזמין ולבצע עבורכם הדברת עכברים. עם הגעתו הוא יתקין ברחבי הבית מכשירים אלקטרוניים המשדרים גלי קול אותם מסוגלים רק המכרסמים לשמוע. מבחינתם הרעש נחשב בלתי נסבל ולכן הם יעזבו את האזור ללא עקבות ואתם תוכלו לחזור לחייכם הרגועים ונטולי העכברים.