הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים – צעד קטן בשבילכם, הצלת חיים לרהיטים שלכם

הדברת טרמיטים היא פעולה עליה ניתן לשמוע בחדשות. לעיתים עולים נחילי טרמיטים על פני השטח גם בישראל. נחילים אלו יכולים לפרוץ לישובים או לערים ולכלות את כל רהיטי העץ הנקרים בדרכם. לא משנה אם מדובר על יסודות בניין, דלתות או משקופים, הטרמיטים לא בוחלים בשום מוצר עץ שהם מצליחים להריח. הבעיה עם החרקים הקטנים היא שאם לא מבצעים הדברת טרמיטים הם לא מרפים עד שהם מצליחים להשחית כל מוצר עץ עליו הם מצליחים להניח את מחושיהם. כדי להצליח ולחמוק מהמפגע הקטן, אספנו עבורכם כמה טיפים למניעה.

הדברת טרמיטים – פעולות מנע

מניעת רטיבות

הדברת טרמיטים לרוב תתרחש במקום בו לא הקפידו על סילוק רטיבות ממוצרי העץ. הטרמיטים מסוגלים להריח מוצרי עץ, אך אם העץ רטוב חוש הריח שלהם מתחדד. עקב כך יש חובה להקפיד על ייבוש כל הרהיטים במקרה של רטיבות ולא להשאיר כתמי רטיבות בתקרה או ברצפה אפילו לכמה ימים. אם תגלו שאתם צריכים הדברת טרמיטים כמה ימים אחרי הגשם,אל תגידו שלא הזהרנו אתכם.

הימנעות משימוש בעץ

עץ הוא המזון העיקרי של הטרמיטים, והדבר שמושך אותם להגיע לכל מקום בו הם נמצאים. אם לא תשתמשו בעץ במהלך הבנייה ובחירת הרהיטים הסיכוי שיהיו לכם טרמיטים קטן משמעותית. הימנעות משימוש בעץ כוללת גם את הרבדים הקטנים ביותר כגון: בסיס הבניין, רהיטים בהם ניתן להחליף את העץ בחומרים אחרים ומקומות נוספים בבית.

הדברת מניעה

הדברת טרמיטים לא חייבים לעשות רק במקרה בו ראיתם טרמיטים אצלכם בבית. בימים אלו מבצעים אנשים רבים הדברת טרמיטים כאמצעי בטיחות ולוודא כי הטרמיטים לא יגיעו לפקוד גם את ביתם. הדברה כזו מומלץ לבצע רק אצל מדביר מומחה שיוכל להעביר אתכם דרך התהליך בקלות וביעילות מרבית.

הדברה מיידית במקרה הצורך

אם כבר נתקלתם בטרמיטים אל תחכו שהבעיה תחלוף מעצמה. מי לאחר ההיתקלות התקשרו לחברת הדברה בה תוכלו לקבל שירות לאורך כל שעות היממה והזמינו אותם מיידית לבצע אצלכם בבית הדברת טרמיטים מקיפה ויסודית.