הדברת יתושים

הדברת יתושים – הסוף לעקיצות

הדברת יתושים היא אחת ההדברות המסובכות שקיימות. הדברות רבות אינן מצריכות ערנות או השגחה מתמדת. כל שעליכם לעשות הוא לרסס וברגע שהחרקים יגיעו הם יפלו לתוך הריסוס ויסיימו את דרכם אצלכם בבית. הדברת יתושים לעומת זאת דורשת תחכום רב יותר. מאחר והיתושים מעופפים, לעיתים הם כלל לא ינחתו על הריסוס וכך ימנעו מהשפעותיו המזיקות כלפיהם. כך הם הופכים את ההדברה אותה בצעתם לחסרת תועלת וצוחקים על כל העולם תוך כדי זמזום מרגיז ועקיצות כואבות. מלבד הריסוס הביתי ישנן דרכים נוספות לבצע הדברת יתושים ולהפוך אותה לאפקטיבית במיוחד.

הדברת יתושים – שיטות הדברה

הדברה ביולוגית

מאחר וריסוס נחשב למעט בעייתי בקרב מעופפים, ישבו וחשבו מפתחי ההדברות כיצד להתמודד ולנצח את היתושים. לאחר מחקר עמוק, גלו בישראל כי ישנו חיידק אשר גורם לגידולים אשר הורגים את היתושים ללא צורך בהתערבות חיצונית נוספת. גילוי זה כבש את עולם ההדברה בסערה והפך להיות הלהיט של הדברת יתושים ביתית. החיידק נשתל באזור, מפתח את גידוליו ובאותו זמן היתושים אינם מסתדרים עם תנאי הסביבה החדשים שנוצרו ופשוט מתים או בורחים מהמקום כל עוד הם יכולים.

הדברה כימית

בניגוד לריסוס הביתי שיעילותו נעלמת לאחר מספר שעות או ימים, הדברת יתושים באמצעות ריסוס כימי יכולה לעזור ונחשבת ליעילה. כל שעליכם לעשות הוא להזמין מדביר מקצועי אליכם הביתה. המדביר יגיע וייעץ כיצד והיכן לרסס, ואף יותר חשוב – עם אלו חומרים. לאחר שתחליטו יחדיו על מתווה הריסוס יבצע אותו המדביר ברחבי הבית וידאג לכך שנחילי היתושים לא יבקרו אתכם שנית באמצע הלילה.

הדברה באמצעות תאורה

גילוי נוסף בתחום של הדברת יתושים הוא משיכתם לתאורה סגולה. היתושים שרואים את האור אינם יכולים לברוח ממנו ונמשכים אליו כמו דבורים לדבש. לאחר שהם נתקלים במנורה עצמה הם נכווים מהחום ואינם יכולים להמשיך ולעוף ברחבי הבית. כדי למנוע לכלוך ישנו מגש מתחת למנורה אשר נועד לאסוף את היתושים הצונחים עליו ולמנוע מהם להתפזר ברחבי הבית. את המגש יש לנקות באופן קבוע, כדי למנוע הצטברות של יתושים שנתקלו באמצעי ההדברה הפרטי שלכם.