הדברה בחיפה

הדברה בחיפה – סודות ההדברה הכמוסים    

הדברה בחיפה, מי לא שמע ומי לא מכיר. כמעט כל אחד שגר באזור חיפה מודע לבעיות הקיימות באזור ולאקלים המושך אליו חרקים מכל מיני סוגים. אך למרות זאת לא כולם מבצעים את ההדברה וחושבים שהחרקים רק מגיעים בעונת הקיץ ולכן איכשהו הם ישרדו את הקיץ ואח”כ מגיע השקט בתקופת החורף. הסוד שאנחנו לא יודעים הוא שהחרקים מגיעים בקיץ אך בחורף דוגרים על הביצים, קופאים על השמרים. החרקים קיימים בבית גם בתקופת החורף רק שאנחנו לא רואים אותם, אבל הנגיפים והחיידקים שהם מביאים איתם קיימים גם בתקופה זו באזור שאותו אנו נושמים וחיים.

הדברה בחיפה – שיטות טיפול לאחר ההדברה

אז אחרי שהסברנו את חשיבות ההדברה גם בחודשי החורף וגם בחודשי הקיץ, נעבור לשיטות שימור ההדברה. לא מספיק לעשות הדברה בחיפה וזהו, נגמר הסיפור. ממש לא. על מנת שההדברה תחזיק מעמד לטווח ארוך ותספק מקסימום הגנה נגד החרקים, היתושים והג’וקים חשוב מאוד לשמר את ההדברה ולדאוג לתנאי היגיינה בסיסיים. כגון:

  • לשטוף את הבית לפחות פעם בשבוע אם לא יותר
  • לרוקן את פח האשפה פעם ביום ולשטוף אותו פעם בשבוע עם חומר מחטא ומרחיק חרקים
  • לרוקן מקורות מים עומדים בחצר הבית או בסביבות הבית כיוון שדבר זה מזמין אליו אינספור חרקים ויתושים
  • להשליך ערימות של פסולת וגזם העומדות מחוץ לבית ללא תועלת
  • לא להשאיר מוצרי מאכל פתוחים סתם כך בבית. במיוחד שלא מוצרי מאכל מתוקים כגון קופסת סוכר פתוחה, או דבש.
  • מומלץ מאוד להתקין רשתות בחלונות ומי שיש לו חצר גם להתקין רשת בדלת היציאה לחצר.

הדברה בחיפה – חובה בכל בית!

הדברה בחיפה זה בסיסי. כמו שלא תכנסו לבית חדש בלי לרצף את הרצפה או לחבר את הדירה ולחשמל ומים כך אל תכנסו לדירה לפני שבצעתם הדברה בחיפה. החרקים יכולים לגרום לעוגמת נפש גדולה ורבה, אנא היו חכמים ומנעו זאת מראש.

הדברה בחיפה ניתן לבצע בקלות וביעלות. היום כבר אין צורך לפנות את הבית לספר ימים. הזמינו מדביר מקצועי לביצוע הדברה בחיפה ותוך מספר שעות הבית מודבר, נקי מחרקים ומוכן לשימוש.