הדברה בקריות

הדברה בקריות – מהירות ויעילות, זה סוד ההצלחה!

איזור הקריות הוא איזור הממוקם קרוב לחיפה וכמובן גם קרוב לים. החוף נושק לאזור הקריות לכל אורכו. במקום כזה, עם תנאי אקלים כאלו ולחות גבוהה כל כך, חייבים לעשות הדברה בתדירות גבוהה. הדברה בקריות חייבים לבצע פעם בשנה ומומלץ לעשות פעם בחצי שנה. פעם אחת לפני בוא עונת החורף ופעם אחת לפני בוא עונת הקיץ. כל עונה מביאה עימה את החרקים של אותה תקופה ואין תקופה בלי חרק. אמנם תקופת החורף היא קלה יותר כיוון שהחרקים נמשכים לחום אך עונות המעבר מביאות עימן המון סוגים של חרקים שונים ומשונים ומציקים ביותר.

הדברה בקריות – אחרי החגים יתחדש הכול…

הנה הגיעה לה תקופה של שגרה מבורכת, עברנו את העומס ואת הלחץ של החגים ועכשיו מתחילים לבצע את כל המטלות שדחינו ל”אחרי החגים….” ובראשונה, חייבים לדאוג לבריאות שלנו ולהיגיינה שלנו. החרקים מציקים לנו ברמות קשות ואף מותירים את עקבותיהם ברחבי שטחי המגורים שלנו. ישנם חרקים הנושאים איתם מחלות מזיקות וישנם חרקים אשר עוקצים ומציקים.

הדברה בקריות חשוב לעשות על ידי מישהו מקצועי שמנוסה בתחום ההדברה. לא מומלץ לתלוש סתם מספר של כולבויניק ברחוב ולהאמין לו שהוא בקיא ומנוסה בתחום ההדברה. חשוב מאוד לקבל המלצות מחברה או משכנה.

אל תפלו בפח! לא כל אחד שאומר לכם שהוא מדביר הוא אכן מדביר מנוסה. בקשו המלצות, בקשו אחריות ובקשו לראות תעודת מדביר. כל מדביר חייב שיהיה לו אישור מהמשרד לאיכות הסביבה על כך שהחומרים שהוא משתמש בהם מותרים לשימוש ואינם גורמים נזק רב לסביבה.

הדברה בקריות – כל המרבה הרי זה משובח

כל הדברה בקריות מתאימה לסוג אחר של חרקים ולא מומלץ להשתמש בבת אחת בהרבה חומרי הדברה שונים להרבה חרקים שונים. כל פעם, בצעו הדברה נגד החרק התורן שהכי מטריד אתכם.

מומלץ להיות עם יד על הדופק ולראות מתי מגיעים החרקים. ברגע שמתגלה התופעה, אל תתמהמהו, ישר התקשרו והזמינו הדברה מקצועית, הדברה בקריות.

הדברה בקריות על ידי מדביר מנוסה תאפשר לכם לפחות 4 חודשים של שקט מחרקים כמובן שאתם תתקלו ברחבי הבית בפגרים המתים של החרקים, אבל עדיף מתים מחיים. בהצלחה!