הדברת נמלים

הדברת נמלים – הנמלים עלינו, השקט עליכם

הדברת נמלים איננה מוגבלת לאזורים או זמנים מסוימים. כמעט בכל זמן ובכל מקום ניתן למצוא שיירות נמלים חודרות אל הבתים הקרובים אליהן ועושות בהן כרצונן. בין אם מדובר על שוטטות ברחבי המטבח ובין אם מדובר על פלישה זריזה לתוך צנצנת הסוכר, בכל מקרה הנמלים מהוות מטרד לא קטן וכאב ראש עבור כל בית אליו הן חודרות. כדי להימנע מבעיה זו אנשים רבים נוקטים בפתרונות מגוונים, אך מה עושים במקרה והנמלים כבר חדרו אליכם הביתה? הנה מגוון פתרונות שיכולו לעזור לכם בשעת הצרה שהגיעה עד לסף ביתכם.

הדברת נמלים – הפתרונות עבורכם

הדברה ביתית

אנשים שנתקלים בפעם הראשונה בשיירות נמלים אצלם בבית מגיבים בבהלה, אבל לרוב לא מאבדים שליטה. הצעד הראשון שהם נוקטים הוא דריכה על הנמלים בתקווה שזה יעצור את השאר מלהיכנס. לאחר שהם רואים שהמחסום האנושי לא בדיוק מהווה איום עבור שיירה של מאות נמלים, הם עוברים לטקטיקות שונות כמו שפיכת מים רותחים באזור, שאיבת אבק כוללת ואפילו טאטוא פשוט במשך שעות. אם כל אלה לא יעזרו, הם ילכו לחנות הקרובה ויקנו שם מיכלי ריסוס ויתחילו לרסס בכל פינה בבית. הריח כנראה יהיה מחניק והנמלים אכן ייעלמו ליומיים הקרובים. לאחר מכן, שום דבר לא יעצור אותן מלהיכנס שנית.

מלכודות

שיטת המלכודות לא נועדה רק למכרסמים או כנגד יונים תועות. גם נגד נמלים ניתן להשתמש במלכודות שונות אשר מעוצבות במיוחד בשבילן ומפתות אותן להיכנס. לאחר שהן נכנסות הן נתקעות בחומרים דביקים או שהן אינן מוצאות את היציאה מסעדנות נמליםוכך הצלחתם להדביר כמות נכבדה מהנמלים, אם לא את כולן.

פיתיונות

אחת השיטות המקובלות ביותר כיום לביצוע הדברת נמלים היא פיתיונות מתוקים. כידוע לכולנו, נמלים נמשכות לכל דבר מאכל, אך בעיקר למתוקים. מסיבה זו ניתן למצוא נמלים רבות בשקיות סוכר או בתחתיות של ספלים דביקים. רוב הפיתיונות לנמלים אכן עשויים מחומרים מתוקים אשר מושכים את הנמלים אליהם. כאשר הן מגיעות הן נוגעות בחומר ואוכלות ממנו, אך הן אינן מסוגלות להשתחרר. כך תוכלו להיפטר מגוש שלם של נמלים בקלות וביעילות.