רשת יונים

רשת יונים עושה את ההבדל

רשת יונים אולי נשמעת מיותרת לעיתים, אך יש מקרים בהם תגלו שאתם צריכים אותה כמו אוויר לנשימה. רוב האנשים מכירים את התופעה של קינון יונים. אתם מגיעים הביתה מהעבודה עייפים ורעבים, מתיישבים באפיסת כוחות על הספה ולוקחים בקבוק שתייה קרה ומרווה מהמקרר. היום הארוך הזה מתקרב לסיום ואתם רק צריכים קצת שקט כדי להתכונן ליום הבא. פתאום מבחוץ אתם שומעים גרגורים והמיות קטנות. אתם מנסים לסובב את הראש אבל הרעשים מתחזקים ומתרבים. אתם פותחים את החלון ועיניכם חושכות. זוג יונים החליט לבנות את קן האוהבים שלו על המרזב שלכם. זה השלב שבו אתם מבינים שאתם חייבים לעצמכם רשת יונים טובה.

רשת יונים – כל הסוגים האפשריים

רשת יונים מחוט דיג

חוט דיג הוא חומר המרכיב את רוב הרשתות המיוצרות כיום בעולם. מדבור בחוט חזק בו משתמשים בעיקר לדיג ומכאן שמו. החוטים אותם מטילים הדייגים אל הים ותופסים בו את השלל שלהם הם אותם חוטים בדיוק. רשת יונים לא נהוג לעשות מחוטי דיג, אך במקרים בהם מדובר על רצון להכין רשת ביתית בעלות מינימאלית, חוט שכזה יכול לבוא לידי תועלת. החיסרון יהיה עמידות קצרת מועד וחוזק מוטל בספק של הרשת שלכם.

רשת יונים מחבל

במקרה זה מדובר על רשת מקצועית אותה ניתן לרכוש בחנויות המתמחות בתחומי ההדברה והרחקת היונים. מדובר על רשת חזקה המותקנת היכן שתרצו מסביב לביתכם ותיתן לכם תוצאות מיידיות של הרחקת יונים מכל מקום בו תתקינו אותה. החיסרון היחיד אליו כדאי לשים לב ברשת זו הוא העמידות שלה. מאחר והיא עשויה מחבל היא מתבלה בשמש בקצב יחסית מהר, כך שתיאלצו להחליף אותה כל כמה שנים כדי לשמור על יעילותה המרבית.

רשת יונים מחוטי ברזל דקים

נחשבת לרשת הטובה ביותר בשוק הרשתות. חוטי הברזל עמידים במיוחד לנזקי הזמן, כך שאין צורך להחליף את הרשת לאורך ימים ושנים. חוטי הברזל גם נחשבים לחומר חזק במיוחד, כך שאין סיכוי שמשהו או מישהו יצליח לקרוע את הרשת ללא שימוש במכשירים מיוחדים לכך.