ריסוס טרמיטים

 

ריסוס טרמיטים – ההחלטה שלכם לשנה החדשה

ריסוס טרמיטים אולי נשמע כמו החלטה מוזרה לשנה החדשה. לרוב אנשים מקבלים על עצמם איזושהי החלטה טובה שקשורה למעשים או להתנהגות מסוימת. להשתפר ביחס לאימא, להיות יותר בקשר עם החברים, להפסיק לריב עם החברה אבל ריסוס טרמיטים? לכם אולי זה נשמע מוזר, אבל לאנשים שסובלים מבעיית הטרמיטים מדובר בהחלטה הכי נכונה שהם יכולים לקבל בשביל השפיות הנפשית שלהם. את ההחלטה על ריסוס טרמיטים מומלץ לקחת בכובד ראש ולא כסתם החלטה פזיזה של הרגע. כדי שתוכלו לשקול מכל הכיוונים הבאנו לכם כמה פרטים כלליים שיבהירו את הבעיה.

ריסוס טרמיטים – כל מה שצריך לדעת

תזונת הטרמיטים

טרמיטים ניזונים מכל מוצרי העץ, על כל וריאציה בה הם מגיעים. הם עושים זאת מאחר והם מסוגלים לעכל את התאית הנמצאת בתוך העץ וממנה לגדול ולהתפתח. כשאנחנו אומרים מוצרי עץ, הכוונה היא לכל דבר המעורב בו עץ, החל מידיות כסא וכלה באדני חלון. מאחר ואינכם רוצים למצוא את כל הרהיטים שלכם אכולים ומחוררים רצוי לבצע ריסוס טרמיטים בהקדם.

יכולות הליכה

גם אם תמצאו טרמיטים אצלכם בחצר אין פירוש הדבר שהקן נמצא דווקא מאחורי העציץ השמאלי בערוגה שלכם. טרמיטים הם בעלי יכולות הליכה מופלאות שמפתיעות את כולנו כל פעם מחדש. למרות גודלם המינימאלי הטרמיטים מסוגלים ללכת כמה קילומטרים הרחק מהקן שלהם כדי להשיג מזון. בגלל יכולות הליכה יש צורך למצוא את הקן במיקומו המדויק ורק שם לבצע ריסוס טרמיטים שיוכל להיות מספיק יעיל כדי לחסל את הבעיה.

זמני פעילות ומעמדות בקן

בניגוד לרוב היצורים החיים לטרמיטים אין שעות פעילות מוגדרות. בתוך קן הטרמיטים מוגדר מעמד שלם של טרמיטים פועלים. אותם פועלים עובדים יום ולילה, ללא מנוחה במשך שבעה ימים בשבוע. לפועלים אלו אין זכויות סוציאליות יוצאות דופן וכל תפקידם בעולם הוא לשרת את הקן. בקן עצמו מחכים הלוחמים והמלכה למזון אותו יביאו הפועלים היישר לפיהם ללא צורך במאמץ כלשהו מצידם. ריסוס טרמיטים אמור למחוק את כלל המעמדות בקן, אך להתמקד במלכה המנהלת את העסק כולו ושולטת עליו ביד חזקה.